Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lemezellenőrzést hogy tudom...

Virágh Attila kérdése:

Lemezellenőrzést hogy tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem a hagyományos lemezellenőrzés, amikor végigfuttat mindent, hanem multi disc partision fájlokat végigfuttatja egy fekete képernyőn, ez pár pillanat, utána egy kék képernyő jön be, azon a rendszerprocesszor és a RAM mérete van. Ezután fekete képen kiírja hogy a lemezellenőrzés befejezve, c meghajtó tiszta, meg hogy nincs probléma vele. Minden indulásnál kiadja, bárki gépére telepítem fel. Ez egy tunigolt XP, lehet az tartalmaz valami bootoló beállítást. Találtam msconfig fájlban multi particiós futtatást, de nem tudom hogy lehet törölni.

Elnézést a hosszú leírásért, és köszi a válaszokat előre.



2012. szept. 20. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz, ne használd azt a sz*r tuningolt XP-t. Amibe belenyúltak, azok már nem tökéletesek, el vannak cseszve. Rakd fel az eredetit és meg lesz oldva a probléma, és után kézileg még ha akarsz tuningolhatsz rajta, ha elcseszed, pár pillanat alatt vissza lehet állítani :D
2012. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont pont azok a programok vannak rajta amik kellenek, így nem kell azokkal szórakozni letöltögetni, főleg hogy szar netem van. Ezen kívül minden jó rajta. Haverom ki tudta egyszer kapcsolni, csak nem tudja hogy, mert nyomkodta össze-vissza
2012. szept. 20. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg az oldalt ahonnan leszedted, vagy azt ahol fent van és ha vannak kommentek olvasd el őket, mert nem hiszem, hogy csak neked lenne ilyen problémád vele.
2012. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én megírva kaptam,nem tudom honnan származik, de vagy 1st, vagy nCore lehet a származási helye, szerintem.
2012. szept. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!