Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok egy jó ingyenes fotó...

Tudtok egy jó ingyenes fotó bemutató készítő programot mutatni?

Figyelt kérdés
Eddig számos fotó bemutató készítő programot szedtem le de van ami nem akarja az igazságot :S Azaz én azt akarnám hogy aviba kiírjam és erre nem játsza le semmi, vagy fizetős már vagy 20 at letöltöttem de eddig egyik se ment! A másik hogy olyan fotó bemutató program kéne ami közelit a képre ( zoomol) meg még egy két effije még van :) és a fő hogy aviba vagy más formátumba gépre rakjam fájlként de kiirni nem akarom ! Ha valaki esetleg tud egy oldalt ahol le lehet szedni angol vagy magyar tök mindegy az írjon ! köszi :)
2012. szept. 20. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
hd2 ashampoo slideshow,lehetőséged van mpeg 1-2-4(avi),blu ray m2ts-wmw9 formátumba menteni.Valamint kiírni lemezre DVD/BluRay valamint you tube facebook myvideo kompatibilis formában menteni.KenBurns hatás(zumm oda vissza)szerkesztése van a kép bármely pontjára és rengeteg képek közti átmenet.A progit sajnos vagy fizetősben vagy torrenten keresztül tudod megszerezni.A program tud magyarul a link sajnos orosz de így is látod mire képes http://www.youtube.com/watch?v=ZeqavLFqn4s
2012. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!