Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben különbözik a windows xp...

Miben különbözik a windows xp sp2 és sp3?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A Service Pack (SP) egy javítócsomag, hibákat, biztonsági réseket javít. Értelemszerűen minél magasabb számú, annál frissebb. Mivel az XP már jócskán koros operációs rendszer, melegen ajánlott az SP3 -as javítócsomagra frissíteni.
2012. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 algopirin ***** válasza:

Relativ attól függ mire kell, vannak játékosok akik esküsznek hogy sp2-vel gyorsabb egy-egy játék.

Szerintem hülyeség vagy nem lehet lényegesen nagy különbség ilyen irányú tényleges tesztet még nem igazán láttam, viszont azt elsökézböl tudom vannak speciális programok amik igen is megsínylik a sp3 feltelepítését és az a jobbik eset ha el se indul.

De ha otthonra kell tedd fel nyugodtan normál körülmények között inkább használ mint hátránya lenne, és erősen ajánlott is.

Szerintem egy kicsit még talán gyorsul is bár a fene tudja én úgy vettem anno észre gyorsabb.

De ha tényleg érdekel a microsoft oldalán találsz hozzá részletes leírást, de nem hiszem túl sokat értenél majd belőle mit is javít és milyen változtatásokat eszközöl, úgy két éve végignyálaztam töviről hegyire mikor ilyen miatt volt problémám, nem egy túl vidám időtöltés.

2012. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, viszont az SP3-nak az igénye is magasabb. Egy SP nélküli XP simán elfut egy 128MB-os P2 gépen is, de egy SP3-nak már P4 és 512MB ram kell, különben hamar használhatatlanná lassul.
2012. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát.
2012. szept. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!