Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy robbantsam fel a tnt-t a...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy robbantsam fel a tnt-t a minecraft pocket-ban?

Figyelt kérdés
0.4.0 alpha a program.

2012. szept. 22. 09:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és pocket-hoz nincs valami más map.Már lassan unom a pályát.
2012. szept. 22. 09:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Tölts le egy modot a minecraft forums ról, amivel használni tudod a flint and steelt. Mapek közül ezek a legjobbak:

www.minecraftforum.net/topic/1450216-aron-97s-map-collection/page__mode__show

2012. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogyha nem lehet mod nélkül használni akkor miért tették bele?Mezeibb felhasználók akik nem szeretnek modolni azok csak építeni tudnak vele?
2012. szept. 23. 14:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Segítenél?

Nem találok ilyen mod-ot és nem is tudom mivel kellene betennem a játékba.Ha ez számít akkor rootolt a telefon.

2012. szept. 23. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert a következő frissítésbe már benne lesz

Nem kell hogy rootolt legyen a teló. Pockettool alkalmazást töltsd le a marketről, azzal lehet modot felrakni (meg texturepackot és skint is) . Holnap adok a modhoz letöltési linket csak most lusta vok megkeresni.

2012. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamit én is találtam és megcsináltam egy videó alapján,de nem úgy ment mint kellett volna.A root-ot az iOS jailbreak miatt gondoltam,mert ott kell.
2012. szept. 23. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Na itt van: www.minecraftforum.net/topic/1472833-working-flint-and-steel-mod/

De a következő frissítésbe már benne lesz. Ha esetleg nem tudod hogy szerezz flint and steelt, akkor a pocketinveditort töltsd le a marketről.


És itt van hogy hogyan rakj föl modot:

A letöltött.mod fájlt másold vagy helyezd át az Android/data/snowbound.pockettool/Patches mappába.

Belemész a pockettoolba, tool kit, patch mod, majd hosszú érintés a telepíteni kívánt modra. Patch of course! Aztán menü gombot nyomd meg, apply changes. Uninstallálni fogod a minecraftot majd újratelepíteni. Ha ez rendben van, elvileg meg is vagy. (-:

Ja és ne ijedj, a mapek megmaradnak.

Ha pedig még több modot akarsz (van pár nagyon hasznos) akkor ajánlom azt a bizonyos minecraft fórumot. ;-)

2012. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akar elindulni a játék.Force close.Pedig nem lenne jó várni a frissítést,mert az sokáig tart.
2012. szept. 23. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:

A minecraftot úgy tudod helyrehozni hogy pockettoolban hosszú érintés a modra.... Ugyanúgy ahogy telepítetted.

Valszeg a pockettoollal van a probléma töröld és telepítsd újra párszor.

Ha ez sem válik be, ne add fel, még van egy ötletem. :-)

2012. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és elvileg 2-3 hét még a frissítés.
2012. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!