Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van netes könyvjelzőkezelésre...

Van netes könyvjelzőkezelésre valamiféle program? (lent érthetőbben! )

Figyelt kérdés

Naponta rengeteg könyvjelzőt rakok a mozzillába.Sajnos már annyira sok van ott,hogy teljesen átláthatatlan az egész.

Nincs valami program,amiBE tudnám ezeket lementeni,egykissé átláthatóbb formában,illetve importálni is tudnám bele az eddig lementetteket?


Előre is nagyon köszönöm!

(És igen,googlet próbáltam).



2012. szept. 23. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A saját könyvjelzőkezelő is támogatja a mappák létrehozását. Csak egyszer neki kell ülni, és kialakítani egy logikus szerkezetet, majd azokba behúzogatni a meglévő könyvjelzőket. A faszerkezetet is támogatja, így nem kell egymás mellé 50 mappát csinálni, hanem lehet mappán belül is mappát, és azokon belül is szinteket létrehozni. A maradéknak csinálsz egy vegyes gyűjtőt, és bizonyos időszakonként megint szétosztod azokat a megfelelő helyre.
2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát ez is egy megoldás,de én inkább valami olyasmit szeretnék,amihez nem feltétlen szükséges megnyitni a netet.Tehát pl:megnyitom a programot,ott megjeleníti az összes könyvjelzőt,és amelyikre rámegyek azon az oldalon nyitja meg a netet.Olyan nincs esetleg?(Egyébként ment a zöld kéz).

2012. szept. 23. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Internet Explorer-ben a Kedvencek ("Könvjelzők")a felhasználói(User)mappába is megtalálhatóak,és onnan indíthatóak.Az Intenet Exploler 9 különben ugyanolyan jó,mint a Firefox 15.
2012. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de már azóta megoldottam.Egyébként nem szeretem az internet explorert.
2012. szept. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!