Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows Vistáról? Most fogom a gépemet újratelepíteni, és WimVistát raknék bele, de nem tudom hogy milyen fajtát? 3gb ram intel core 2 duo proci /nem szeretnék bele Windows7-rakni/

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:27
1 2
 1/11 zsomkovacs ***** válasza:
Home Premium, és azonnal rakd fel rá az összes Service Packet. De a Win7 jobb lenne. Mi a bajod vele?
2012. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

> /nem szeretnék bele Windows7-rakni/

Akkor XP-t tegyél rá. Sokkal gyorsabb mint a Vista, és kevesebb idegesítő hülyesége van.

2012. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Komplikato ***** válasza:

Valami értelmes érdemi indoklás a Vista vs W7 ügyben? Nyilván ha elég, akkor Home Premium.

Jól be kell állítani és akkor a megjelenésekor felvetett "hiányosságainak" nagy része eltűnik. Ehhez régebbi Vita fórumokat érdemes nézegetni, főleg a memória kihasználtságára vonatkozó beállítások terén.

2012. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi a gondom a W7-el?

Használtam 2 hétig, naponta töbször lefagyott, lassú volt, a haverom azt mondja hogy a Vista nagyon jó, és a sulis gépekben is az van.

Ok, akkor fogok régebbi fórumokat nézegetni

2012. szept. 25. 19:39
 5/11 Komplikato ***** válasza:

"Akkor XP-t tegyél rá. Sokkal gyorsabb mint a Vista, ..."


tudja a fene, a régi s939 konfigommal kemény 1GB rammal a 64 bites Vista és W7 is gyorsabb volt. Biztos a gépem romlott el?


"... és kevesebb idegesítő hülyesége van."

Van aki utálja a biztonsági részt a Vista/W7-ben, pedig van amikor a vírusirtó ellenére is az fog meg dolgokat. Az XP meg összes javítással egy átjáróház biztonságilag. Inkább a plusz macera, mint pár hetenként újratelepítés.


Kedves posztoló, egy egészséges normális gépen, pláne a leírt alkatrészekkel, egyik felsorolt oprendszernek sem szabadna sem lassúnak lennie, sem fagynia. Ott más hiba volt, nem a W7.

2012. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok, akkor felteszem az xp-t, az hátha jó lesz
2012. szept. 25. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp azt mondta az előző, hogy az XP... na, mindegy. Én Vistát használok, semmi problémám nem volt vele.
2012. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező ! Teljes mértékben igazad van nekem is volt windows 7 em erős gépem van és amikor windows 7 em volt akkor is az volt. A windows 7 nekem is állandóan lefagyot amióta rákőtöttem az internetre már a játékokse indultak és az i9nternet se müködöt lálltak a letöltéseim igen ha megszeretnéd kimélni magas a szenvedésektöl akkor mindenképen vistát rakj a gépedre nekem nagyon jó sok programot visz konvertálo néró játékok . Jó a windows vista csak ara vigyáz hogy alapból internet explorer van benne azt frisitsd internet 8 vagy 9 re mert azzal sok oldal nemjön be. Igen a vistával jól jársz és a kinézete is jobb mint a win 7 nek. A win 7 egy szar op rendszer amilyen gyorsan lehet szabadulj meg töle szerintem. Nekem is mondták kár volt törölni a windows 7 et szerintem meg jóltetem most nincsenek gondjaim az xp meg régi és csunya is én mindenkép a vistánál maradok
2012. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ! teljesen igazad van, és is Windows Vistát fogok telepíteni. A kinézete tényleg jobb mint a Windows 7-é.

Én azért nem voltam régebben a Vistával kibékülve, mert a sulis gépeken nagyon lassú volt, de rájöttem miért :D 500mb ran kicsit kevés volt :D

2012. okt. 2. 15:13
 10/11 zsomkovacs ***** válasza:

Nekem egy Pentium 4-es (egymagos, nem Hyper-Threadinges) gépen 1 GB memóriával gond nélkül fut a Win7... Egyszer be kell állítani, aztán megy rendesen.


Az Internet Explorert meg felejtsd el. A 9-es sem túl biztonságos, a szabványokat sem követi... Inkább Firefox/Chrome.

2012. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!