Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winmend folder hidden remek...

Kasza jános kérdése:

Winmend folder hidden remek mappaeltüntető program, de mivel külső HDD-n van az eltüntetett mappa hogyan hívom elő az eltüntetett mappát, ha mondjuk elromlik a program vagy ellopják a laptopomat?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon jó mappaeltüntető programot a neten, ami ingyenes és már használom is. A neve winmend folder hidden. Egy külső Winchesteren tárolt mappámat tüntettem el vele, mert titkosítani akarom. Csak azt szeretném tudni, hogyha mondjuk ellopják a laptopomat vagy elromlik a program és pont el van tüntetve a mappám akkor hogyan tudom újra előhívni azt? Mert megpróbáltam a másik gépemen is a külső vinyót és azon sem látszik a mappa, ha eltüntetem :) Várom a segítséget.

#Winmend Folder Hidden #mappa jelszavas védelme #mappaeltüntetés
2012. szept. 25. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Mert ha van rá "visszahozó" progi akkor mi értelme is van a winmend folder hidden-nek???
2012. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm, mert például ha összeesik az oprendszer vagy valami akkor csak vissza kell hozni valahogy a fájlokat.
2012. szept. 25. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha összeesik az oprendszer akkor egy másik gépen ugyanazzal a progival tudod visszahozni...
2012. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja akkor csak ugyanazt a programot kell visszatelepíteni és egyből fel fogja ismerni az eltüntetett fájlt?
2012. szept. 25. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom igen, mert a progit nem ismerem...
2012. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2013. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már máshol írtam, de beírom ide is, hogy a fent említett prg.-al elrejtett v. elrejteni kívánt adatokat a leggagyibb recovery programokkal (mint pl. a GetDataBack vagy a EaseUS Data Recovery) símán elő lehet "varázyolni", hozzáférhetővé lehet tenni. Ráadásul a legáltalánosabb, default beállításokkal is minden nehézség nélkül megtalálják és visszaállítják ezek a progik az elrejtetnek hitt adatokat. Szóval a TOP SECRET adataidat inkább ne bízd rá. ;)
2014. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!