Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok belépni myvip-embe?

Hogy tudok belépni myvip-embe?

Figyelt kérdés

Az van, hogy feltörték a myvipemet, és fel akarom törni hogy legalább a képeket letörölhessem... tudom-tudom, hogy ott van a jelszóemlékeztető, de a mail-emet is feltörte és mivel citromail-es (az pedig nem túl jól működik, 1 hónap még vmit a viptől továbbküld...) ezért nem túl hamar küldi ki... és naponta nézi a mail-emet a "feltörő", merthogy folyamatosan, újra és újra feltöri. Így nem számíthatok a jelszóemlékesztetőre...

(tudom, hogy már sok ember kérdezte ezt, de még sehol nem találtam leírva a választ... És mivel nem zseretném, hogy mindenki feltörje a másikét, itt az mail-em, ha valamiben tudtok segíteni, ha lesz vmi konkrétum azt ide: tinash@freemail.hu)

Előre köszi a segítségeket!


2009. aug. 2. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

"tudom, hogy már sok ember kérdezte ezt, de még sehol nem találtam leírva a választ..."


Hát pedig ezerszer leírtuk már, itt is. ez nem úgy működik, hoyg van egy program, ami feltöri helyetted, ahhoz, hoyg egy szervert feltörj kell némi tudás, amit úgy 2-3 év szorgos tanulással meg lehet szerezni.


Plusz, nem a szervereket, hanem a te géped törték fel (az nagyságrendekkel egyszerűebb), valszeg egy trójaival. Amíg ezt nem törlöd, egy virusírtóval, vagy valamivel, addig bármit csinálsz újra fel fogják törni. Te viszont nemtod visszatörni az illetőt, tekintve, hogy nem tudsz róla semmit. Magyarul a mywipről, meg az email címről jobb, ha lemondasz.

2009. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a program használatával nem lesz gond...

a nagybátyám most végzett informatikai suliban, az apámnak számítógépekkel, műszaki cikkekkel, javítással, programozással foglalkozó boltja volt... és még valamennyire jómagam is értek hozzá... csak összehozzuk valahogy...

nem értem mért kell mindig elmondani ezt a hülyeséget(már bocs) hogy tudás kell hozzá, így meg úgy meg stb. ...

a kérdéssel foglalkozz...

hidd el, nekem csak egy program kell, a többi menni fog...

és még annyit, hogy gondolom, hogy kik lehettek, mert mostanában sok rosszakaróm lett hirtelen a barátnőm miatt... szúval ők nem tulságosan értenek ilyesmikhez... nem is túl idősek... csak azt a kettőt törték fel...

2009. aug. 2. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

3 lehetőséged van:

1. Feltöröd magát a MyVip-t, majd a MySQL adatbázisban megkeresed a felhasználót és a kódolt jelszavát megfejted. Ez esélytelen.

2. Ha a rosszakaróid fent vannak MSN-en, Skype-n, ICQ-n, vagy GTalk-on, vagy bármi hasonlón, akkor tölts le egy Keylogger-t, aminek van kliens és szerver része (pl.: perfect keylogger) a szerver részt elküldöd nekik, ők megnyitják, nem látnak semmit és megy a keyloggolás, megnézed milyen jelszóval jelentkeznek be MyVip-n és nyert ügyed van.

3. Írsz egy scriptet, ami a MyVip-re mindig generál új jelszót amivel megkísérli a bejelentkezést, ha sikerül, akkor kiírja neked a jelszót, ez a művelet rengeteg időt vesz igénybe.

2009. aug. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

ebbe már van, ami segít!

azt hiszem a kaylogger-t fogom kipróbálni!

2009. aug. 3. 09:32
 5/8 A kérdező kommentje:
még ha valaki tud konkrét programot akkor légyszíves! ott a mail-em!
2009. aug. 3. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
a loggernél "egyszerűbbet" nem találsz de azért ahhoz is kell kicsit érteni ...
2009. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
elég béna vagy ha mindenedet feltörik...
2009. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

#16:20

Miért kéne értenie hozzá? :D Azért javasoltam neki, mert az hülyebiztos.

2009. aug. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!