Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt hogy lehet megcsinálni...

Azt hogy lehet megcsinálni utorrentél hogy ha több letöltésem van egyszerre pl egy sorozat részei és beállítom, hogy magas prioritás legyen az egyik részre, akkor addig ne folytassa a többivel amíg nem végez vele?

Figyelt kérdés
Mert így 98% nál elkezdi tölteni a többit is és zavaró, hogy kell még várni 2-3 percet mire végez.
2012. szept. 27. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha külön torrenten vannak a sorozat részei akkor lehet azt hogy az egyet magas prioritásba teszed.. Mig a többit meg szünetelteted addig.
2012. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy torrenten belül vannak a részek
2012. szept. 27. 13:02
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
utorrentben file szinten is lehet állítani a prioritást
2012. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lent a fájlok fülre katt, után a kívánt fájlt/fájlokat kijelölöd, jobbkatt prioritás, és abból választhatsz, de van olyan lehetőség is, hogy prioritás fájl sorrendben, és ha sorban jönnek egymás után a részek, akkor az is megfelelhet.
2012. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy még azt csinálhatod, hogy a többit leállítod, amíg lejön az a rész, amit nézni akarsz, és csak azt indítod, amelyik a sorban következik. Na, akkor tutira nem fog megállni 98%-nál, hanem végig viszi.
2012. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezeket én is tudom :D Csak azt hittem van ilyen spec beállítás h addig ne töltse a kövit amíg nem fejezi be ... :D
2012. szept. 27. 15:15
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:
Azt úgy sajnos - tudtommal - csak egész torrentre lehet megcsinálni.
2012. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!