Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt meghajtó?

Eltűnt meghajtó?

Figyelt kérdés
A gépemben van egy 1t-hdd ketté osztva! C és E meghajtóként szerepelt . Feltettem a Partició magic programot mivel tettem a gépbe egy másik 1t-hddt. A program inditásnál errort jelzett igy nem is foglalkoztam vele? De most a gép nem látja csak a C meghajtót az E-t csak a lemezkezelőben találom meg mint logikai meghajtó betüjel nélkül. Tettem fel egy képet
2012. szept. 27. 11:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Tettem fel egy képet [link]
2012. szept. 27. 11:42
 2/10 anonim ***** válasza:
partizálni kell a másik winyot
2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Feltettem a Partició magic


MIÉRT ??

NEM ÉRTEM


ÉS MIT CSINÁLTÁL RAJTA?

2012. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az az "E" meghajtó nem üres, akkor ne partícionáld mert elveszik róla a cucc. Adjál neki egy betűjelet. Jobb klikk és ott...
2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mint írtam a Perticio magic inditásnál errort jelzett ezért el se indult !!!

Probáltam más betüjelet adni neki de nem engedi ! Csak az írja probálkozzak gép újrainditással amit már vagy öt alkalommal megtettem. 670gb adat van rajta ebböl 2gb fotó ami potolhatatlam .

Elööre is köszönöm a segitségeket .

2012. szept. 27. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Töröld le a magicot
2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vedd ki amit tettél bele
2012. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Töröltem a particio magicet kihúztam az új hdd-t . Csináltam újjabb renszervisszaállitást de az is csak a C meghajtót látja. Mikor a lemezkezelőben betüjelet akarok neki adni azt írja : a lemezkezelés konzolnézete nem tükrözi az aktuális állapotokat ezért frissités vagy inditsam újra a gépet .De minden változatlan továbbra is az E-t logikai meghajtónak látja !! További ötletek ??
2012. szept. 27. 21:24
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hírem van az E meghajtót nem sikerült visszaállitanom de találtam egy progit ami látja mint jelzés nélküli partició .És amit akarok azt át is bírom másolni másik meghajtóra. Tehát egy 2 órás másolás után format lesz a vége.

Köszönöm az önzetlen segítséget!!!!

2012. szept. 27. 23:24
 10/10 anonim ***** válasza:

:))

navégre

2012. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!