Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A far cry 2-ben kik az úgymond...

A far cry 2-ben kik az úgymond jófiúk? Az apr vagy az uffl?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 16:24
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Igazából ha elég küldetést csinálsz ... egyik sem. Az meg a te dolgod ennek ellenére kinek segítesz.
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha az ufflnek segítesz veled vannak akkor?
2012. szept. 27. 17:40
 3/4 anonim válasza:
A te szempontodból az uffl,de amúgy egyik se jó!Először én is abban a tévedésben játszottam hogy befolyásolja a történetet az hogy kinek csinálsz ezt-azt de végül ugyan oda lyukadsz ki(nem lövöm le a poént).Nem tudom hogy hol jársz a játékban de van egy olyan része amikor az apr megostromolja a kocsmát és kinyírja a barátaidat(függetlenül attól hogy eddig kinek mit csináltál úgyis ez lesz) én meg gondoltam jól kiszúrok velük és nem csinálok nekik küldiket csak az uffl-nek igy majd az nyer én meg jól megbosszulom amit az apr tett.4-5 küldi után nem tudtam többet felvenni az uffl-től csak mikor az apr-nek is csináltam.Tehát csak ugy tudsz haladni a játékban ha mindkettőnek csinálsz küldiket végül ugy is az apr ellen leszel.Mert gondolom azért tetted fel a kérdést,hogy kinek az oldalára állj.
2012. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
így van :) amúgy annál a küldinél tartok ahol egy oázist el kell foglalni mert van pár tonna arany ott
2012. szept. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!