Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenGL hiba. Mit csináljak?

Caring kérdése:

OpenGL hiba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na most az van,hogy újratettem a gépet,azóta nem futnak az OpenGL-es játékok,ami nem csoda,mert a videókártyám(Radeon 9200 pro family) nem támogatja az opengl-t.Nos,mielőtt újraraktam mentek az opengl-es játékok (pl:minecraft) most meg nem.Ez azért van,mert valahonnan szedtem le valami opengl cuccot.de már nem tudom honnan szedtem le,és nem is találok semmit.csak vírusos szarokat.valaki tudna küldeni egy lineket vagy valamit,ahonnan tudok letölteni a videókártyámmal kompatibilis opengl-t? tudom,googlezak rá.hidd el,próbáltam...

2012. szept. 27. 16:50
 1/7 Komplikato ***** válasza:

Esetleg a gyártó oldaláról letöltött régi (legacy) driverben lévő? Mert elképzelni nem tudom mi mással menne.

www.amd.com

Amúgy tud OpenGL-t, azt hiszem még 1.4-et

Igen 1.4: [link]

Itt meg az utolsó driver (2006 noc.): [link]

2012. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Még pár dolgot nem árultál el!

Varrógépre, fűkaszára vagy mire telepítetted?

Milyen operációs rendszered van?

Win 95?

Xp

esetleg Win7

Netán Linux?

Bocs ha elnéztem volna de nekem ezek az infók kellenének a válaszhoz, már ha tudok.

2012. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek:Köszönöm a választ,meg fogom próbálni,csak most Notebookon vagyok.(A Minecraft meg ugye asztali gépen van). A második kommntelőnek: Win xp-m van,de nem hiszem,hogy ez bármit is számítana.A lényeg a videókártya.(Szerintem,de javíts ki,ha tévedek)
2012. szept. 29. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
sokat számit
2012. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy sokat számít,de még mindig nem jutottam közelebb a megoldáshoz.
2012. okt. 23. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
mit nem értesz ?
2012. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értek én minden.Csak egy link kéne ahonnan letudom tölteni a 2.0 Openglt vagy akármit ami jobb az 1.4-nél.Ennyi.
2012. okt. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!