Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem androidos telefonra lehet...

Nem androidos telefonra lehet androidot letölteni?

Figyelt kérdés
És ha lehet akkor honnan?

2012. szept. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikre. Általában nem. De volt pl. az i900 Omnia windows-os telefon és volt rá egy kezdeményezés. Le is lehet tölteni.

Semmi értelme szerintem, persze lehet a mai gyors Windows Phone-os gépekre is lehet protolni Androidot.

2012. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem samsung star 2-tőm van arra lehet??
2012. szept. 28. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, vezetékesre is lehet tenni, csak a kijelző hiánya miatt, kicsit macerásabb kezelni...
2012. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komplikato ***** válasza:

Olyan telefonra lehet amin iOS, Windows 6.x, WP7-8 vagy Blackberry oprendszer fut alapból. Illetve még talán Symbianos telefonra.

Láttam már Androidot iPhone 3G, 4, Blackberry Storm, Nokia N900 telefonokon, meg pár régi Toshiba és Sony Xperia Windows 6.x telefonon is.


Viszont ezekre megtalálni és felrakni, az igen macerás dolog.


A Samsung Star 2-nek nincs normális saját memóriája, a prociról meg kb. semmi infó, tehát arra nem mehetne fel. 600Mhz vagy jobb Armv6/v7 procitól és 128MB saját memóriától esélyes: [link]

2012. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat :D
2012. szept. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!