Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Killing Floorba miért nem...

Killing Floorba miért nem tudok mozogni?

Figyelt kérdés
Nem eredeti a játékom. Egy jó ideje már ki irja a betöltő képernyő alján, hogy "online interactions rated by ESRB." Amíg ezt nem írta addig mindig rendesen tudtam játszani semmi baj nem volt. Amióta ezt írja nem tudtam felmenni egy szerverre sem, mert csak töltött a végtelenségig. Most ez már elmúlt, fel tudok menni szerverekre de nem tudok mozogni, nem reagál semmire. Miért lehet ez? ( és nem kell szidni, megvenném a játékot ha dobozosan is lehetne nem csak steamen...)

#multiplayer #Killing Floor #nem tudok mozogni #online interactions rated by esrb
2012. szept. 28. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi így akartam: "online interactions not rated by the ESRB"
2012. szept. 28. 16:20
 2/2 anonim ***** válasza:
annak semmi köze hozzá, az csak arról beszél, hogy nem lehet tudni online játék közben milyen atrocitások érhetnek más játékosok felől
2013. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!