Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Borderlands 2. Hol és melyik...

Borderlands 2. Hol és melyik fájl tartalmazza a zenéket, és azt hogyan tudnám kinyitni vagy kicsomagolni?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár tippem, rá is ment pár napom próbálkozásokra de semmi. Próbáltam ezt az elérést (a játék mappájától merthát más máshova telepíti) 2K Games\Borderlands 2\WillowGame\CookedPCConsole


Nos itt próbáltam pck fájlokat és bár kicsomagoltam de ezek a wav fájlok valamiért nem játszhatóak le és nem tudom lekonvertálni. Ha ezek azok akkor hogyan tudnám átkonvertálni akár mp3-ra vagy ogg-re. Ha meg nem ezek azok akkor .upk fájlokat mivel tudok kicsomagolni (és persze konvertálni ha ezek is ilyenek) Illetve ha rosszak a tippeim akkor hol vannak a zenék és hogyan tudnám lejátszani őket?



2012. szept. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Torrenten keress rá a "Borderlands 2 OST"-re, s megtalálod mp3-ban.
2012. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de már próbáltam...sajnos ez csak az a soundtrack amit közzé szoktak tenni youtubeon is. Egyéb tipp?
2012. szept. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!