Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintem gagyi a windows 8,...

Szerintem gagyi a windows 8, szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 19:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
2012. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sztem a windows a 2000 óta nem tudott normális os-t összerakni.
2012. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon szereti! Azt tettem fel neki vagy egy hónapja! Előtte az angol verzió volt fent neki!
2012. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Még a windows 7-et sem írták meg rendesen. Jellemző a Microsoftra. Jó lenne előbb befejeznék a lomha windows 7-et, a szánalmasan lassú kereső funkciót a mappákban, és az állandó hibákat.


Utána lehet Windows 8-cal dobálózni. Nagyon remélem be$z0pja a M$ és az emberek azzal büntetik őket, hogy csak azért sem váltanak.



Milyen érdekes, hogy a 14 éves Google 10 éve olyan desktop search alkalmazást készített, hogy a fénynél is gyorsabb volt.


A 37! éves Microsoft meg alapvető dolgokat nem képes megoldani az operációs rendszerében.

Tömény szánalom a Microsoft. Sajnos rá fogja kényszeríteni meg az operációs rendszerét a notebook vásárlókra.

Pedig egy olasz csóka már pert nyert e miatt.

2012. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4: indexelő funkció fut-e nálad?
2012. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

a windows 8 jó, az egyik legjobb op rendszer , de attol is függ, h mire használod!

Elsõ vóltam

2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem alapvetően az nem tetszik, hogy

1, minden odatol az arcodba, mintha valami fogyatékos lennék.

2, Hiányzik a klasszikus asztal

3, Felhő. Mindent a Microsoft fiókba meg a felhőbe, nyugodtan kutathassanak utánad a titkosszolgák, a marketingesek, a politikusok vagy unatkozó rendszergazdák stbstb.

4, Egyébként webfejlesztéshez használom, de kezdek egyre inkább a linux felé kacsintgatni.

5, Mi az hogy mindent az Appstore-ból kell vásárolnom? :P

2012. szept. 28. 19:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Appstore vagy bármi is a neve, hirtelen nem jut eszembe.
2012. szept. 28. 19:53
 9/17 anonim válasza:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
2012. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"1, minden odatol az arcodba, mintha valami fogyatékos lennék."


Mintha eddig nem ezt tette volna... :-) Ráadásul vedd figyelembe, hogy a számítógép felhasználók legnagyobb százaléka "fogyatékos", rohadtul nem ért hozzá, nem is akar. A számítógép mára nem misztikum, hanem egy használati tárgy, mint egy kenyérpirító. És így is kell működnie, szerintem nem baj, ha kinyalja a ****d.


"2, Hiányzik a klasszikus asztal "

Van klasszikus asztal, bal alsó "csempe"...


3, Felhő. Mindent a Microsoft fiókba meg a felhőbe, nyugodtan kutathassanak utánad a titkosszolgák, a marketingesek, a politikusok vagy unatkozó rendszergazdák stbstb.


Egyáltalán nem kötelező használni. Net nélkül is fut. A rendszergazdák meg 100% leszarják, van jobb dolgunk :-)


4, Egyébként webfejlesztéshez használom, de kezdek egyre inkább a linux felé kacsintgatni.

Arra tök mindegy, hogy mit használsz max. a felhasználói környezet más, a fejlesztői tool-ok kb. ugyanazok (vagy ugyanazt tudják).


5, Mi az hogy mindent az Appstore-ból kell vásárolnom? :P

Én még semmit nem vásároltam a Store-ból (AppStore-ja az Apple-nek van). A boltban/Steam-en/Origin-ben is vásárolhatsz. A Store amúgy elég szánalmas jelenleg, alig van használható app, majd később, ha a fejlesztők itt _is_ árulják a cuccaikat. Akkor viszont baromi kényelmes lesz, gondolj csak bele. Másik gépet használsz. Belépsz a store-ba, mivel megvetted, letöltheted. Újratelepíted/kicseréled a géped. Belépsz a store-ba, és letöltöd, amit már megvettél, ráadásul nem kell vacakolni a frissítéseivel, mivel ott mindig up-to-date a cucc. Szóval nem olyan rossz ez, nemhiába másolta le az Apple store megoldását a Microsoft. Meg az Ububntu szoftverkötzpont és a Google Play... (no flame). Steam-et használtál már, nem? Win7-et nem tudtam frissíteni Win8 preview-ra, így újra kellett kezdenem. Feltelepült, Steam fel, "select all, install", másnap délutánra minden lejött (elég sok játékom van ott..). És nem kellett mellette ülni.


Bár én csak játszani használok Windows-t, egészen jópofa, nem tudom, mi a baj vele. A Win7 is egészen korrektül fut, aki szerint lassú, az hardver ügyben le van maradva egy jó pár évvel, ugyanis tetszik, nem tetszik, ahhoz, hogy egy oprendszer jó legyen, kell a vas. A Linux bármire települ is egy baromság, tesóm 15 éves Compaq Armada laptopjára nem találtam használható, korszerűnek mondható disztribet. A Win2000, ami jó rá, a többi szenvedés. 5-6 évente nem árt gépet cserélni (minimum).

2012. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!