Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fényképezőgépet szeretnék...

Fényképezőgépet szeretnék telepíteni, de mit csináljak, ha nincs hozzá szoftverem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok abszolút kezdő, de mégis... Egy Samsung ES17 fényképezőgépet szeretnék telepíteni a notebookomra, de mivel nincs benne cd olvasó, a telepítő cd kilőve. Már órák óta keresek a neten, de nem találok letölthető telepítő programot. Voltam a gyártó honlapján is, de egyszerűen nem találom... Tudna valaki segíteni,hogy honnan tudom letölteni, ha nem túl nagy kérés, esetleg kattintásról-kattintásra, amolyan hülye gyereknek való stílusban? :D Előre is köszi!
2012. szept. 28. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha a gyártó honlapján nincs, akkor nem hiszem hogy máshonnan le tudnád tölteni...

2. A csomagban adnak hozzá kábelt és CD-t is...

3. Én a telefonomat és a fényképezőmet is telepített szoftver nélkül használom. Rádugom a gépre és felismeri adattárolóként és már le is tudod húzni a képeket...

4. Ha más lehetőség nincs akkor veszel egy kártyaolvasót (1000Ft) és azt dugod a gépre és úgy kezeled a képeket...


Ennyit tudok segíteni...

2012. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, kicsit lelomboztál... de azért köszönöm! :) Eddig úgy használtam, hogy a memória kártyát áttettem a fényképezőgépből a számítógépbe, mert kártyaolvasója van, illetve a mobilnet modemébe is bele lehet tenni, szóval így tudom használni, de szerettem volna, ha közvetlenül a két gépet tudom csatlakoztatni egymáshoz, nincs mindig a macera a kártya kiszedésével...
2012. szept. 29. 09:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és már próbáltam, hogy csatlakoztatom, és a gépen próbáltam megkeresni, így telepítés nélkül, de nem találja, ezért szerettem volna telepíteni.
2012. szept. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!