Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut rendesen ez a...

Miért nem fut rendesen ez a játék a gépemen?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit retro hangulatom támadt és feltettem a gépemre a Carmageddon II. Carpocalypse Now című játékot. Anno a PII-es gépemen csomót játszottam vele. :D


A jelenlegi laptopom pedig amúgy se egy játékra termett erőmű (HP Pavilion g6, kétmagos második generációs i5, 4 giga DDR3, 750 HDD, 1GB videokártya) és gondoltam ez nem lesz neki megerőltető. Win7 32 bit ultimate-t használok. Felraktam és az még hagyján, h nem teszi ki teljes képernyőre a játékot (jobb és bal oldalt fekete csík van), de nincs semmi hangja. :( A tálcán a hangerőt maxra húztam, a játékban szintén.


Mi lehet a baj?



2012. szept. 29. 09:32
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Jobklikk a játék parancsikonján, tulajdonságok, kompatibilitás, "Futtatás a követlező kompatibilitási üzemmódban:" elé pipa, és amin legutoljára normálisan ment . (mondjuk Xp) azt kiválasztod, oké, és lássuk mi történik :)
2012. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Kiválasztottam, h XP service pack2 és ugyanúgy nincs hangja. :S

2012. szept. 29. 13:30
 3/7 Pj0tr ***** válasza:

keress rá arra, hogy dosbox.

A képernyőre nem lesz megoldás, mert gondolom a laptop 16:9es és amikor a játék készült akkor minden 4:3as volt, szóval erre nem lesz megoldás. Ha teljesen nagyításra kerülne akkor torzulna a kép

2012. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
This program cannot be run in DOS mode. :S
2012. okt. 3. 16:39
 5/7 Pj0tr ***** válasza:

Uhh. Sorry. Benéztem.

Ez esetben javaslom, hogy pl egy win millenium vagy win 98 SE-t dobjál fel pl a VMWare playerben (ingyenes a cucc: [link]

Azokon az os-eken még futnia kell :D

2012. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sorry, the page you requested was not found. :S


Hát jól van. Lehet, h a következő újrahúzásnál dobok reá egy windows XP-t és egy win7-et is és az XP-t indítva tudok majd játszani vele. :)

2012. okt. 4. 08:29
 7/7 Pj0tr ***** válasza:
Sajnos az oldal belevette az urlbe a ). karaktereket is. Törölj vissza kettőt :D
2012. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!