Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2012-höz a 2. patch-et...

Bence21 kérdése:

F1 2012-höz a 2. patch-et honnan tudom leszedni? Ami javítja az auto mentést.

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de nincs 1 hete, hogy megjelent maga a játék. Nem hinném, hogy van 2. patch.
2012. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van!

Elvileg Steam-ről le lehet szedni, de nekem nem eredeti a játék...máshonnan nemtom le lehet-e. Ezért kérdeztem

2012. szept. 29. 12:24
 3/8 Darkstreet válasza:

Ezt a Gyakorikérdések.hu kell meg kéredzeni! :O

Ész szerűbb lett volna ott feltenni a kérdést ahonnan az egész játékot le töltötted! A 2. patch az este folyamán volt elérhető a steam-en,tehát felőlem keresgélheted de arra még várjál egy kicsit,hogy a warez verzára feltörje valamelyik scene release csapat!

2012. szept. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rudolf50 válasza:
2012. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Kispofa75 már mikor kiadták tudták hogy nem felel meg az elvárásoknak.


Az 1-es már másnap kint volt. 2-es meg pár napon belül.


Szóval nekem személy szerint egyetlen problémám van, hogy Valencia pályán már nincs mentés nem müködik a mentés.

Semmi mással nem volt problémám


[link]



Üdv

2012. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Egyébként nekem a magyar versenytől nem jó a mentés. Akkor ezt a 2. update megoldja?

2012. okt. 1. 15:46
 7/8 toteszke válasza:
Nekem Silverstonetól nem megy a mentés. Próbálkoztam manuális mentéssel, az sem vált be. Sőt, a SeasonChallenge utolsó 2 versenyét se menti e nekem a játék.
2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már az első versenyen se tudok menteni és így elég unalmas mi a teendő?
2012. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!