Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képlementő program?

Képlementő program?

Figyelt kérdés
Több oldalon is szoktam képeket nézegetni, és szeretnék néhány albumot letölteni. Mindig a jobb klikk, mentés másként-el szoktam, van erre valami más megoldás? Hogy ne kelljen végignyomkodni az egész albumon ezt, hanem a program megcsinálja?
2012. szept. 29. 15:13
 1/6 belapus ***** válasza:

esetleg:


[link]

2012. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2012. szept. 30. 11:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem működik, általában csak a fő képet, meg egy két kis képet szed le, ha galériákat próbálok menteni. A galéria rendes képeit pedig nem. De azért köszönöm, ment a zöld!

Esetleg valakinek valami más ötlet?

2012. okt. 2. 15:09
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

Teleport Pro


beállítod, hogy hány link mélységig szedje le a képeket, és kész.

2012. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teleport Pron beállítom, hogy töltse le az oldalon belül a dolgokat, de nem nagyon akarja a képeket sajnos, csak kis méretben (tehát amire rámutat a link, azt nem szedi)

[link]

pl innét sem :S

Valakinek valami más program ötlete, vagy beállításokkal kapcsolatban tanácsa?

2012. okt. 22. 02:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Flickr-ről a JDownloader állítólag tud lementeni.

Amúgy minden oldal más, mindenhol máshogy kell.

Ha máshogy nem megy, akkor én sokszor gyorsan végignézem az albumot, aztán a böngésző tempjéből kimásolom a képeket.

A Firefox egyik bővítményét, a DownThemAll-t is szoktam használni ha sorszámozva vannak a képek, mert abban pl. könnyen meg lehet adni hogy pic01-től pic68-ig töltse le, ha már az egyiknek tudjuk a linkjét.

Flashget is tud néha segíteni, meg van még sok program, de egyik sem univrezális. Néha könnyen megy, néha meg tudják nehezíteni az ember dolgát.

2012. okt. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!