Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én csinálok rosszul valamit,...

Én csinálok rosszul valamit, vagy tényleg ilyen szarok az illustrator jelölőeszközei?

Figyelt kérdés

Állandóan rosszul, rossz réteget rétegcsoportot jelöl ki, pepecs munka szépen kijelölni vele, én csinlok vmit rosszul, vagy tényleg ilyen pepecs munka?

Photoshop után kell most illustratorba dolgozzak és 2X annyi időt vesz igénybe míg pont azt sikerül kijelölnöm amit szeretnék. Ráadásul a CTRL-t nyomva tarva nem tudok újabb elemet kijelölni.


2012. szept. 29. 19:07
 1/2 anonim válasza:
illustratol nem kijelölésre van tervezve, hanem rajzolásra
2013. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem is arra hasznáom, hanem ha van 600 réteg akkor sosem sikerül azt/azokat kijelölnöm pont amelyeket szeretném, használom a progit gyakran, csak szerintem jobban is megcsinálhatták volna, photoshopban nincs ilyen problémám.
2013. máj. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!