Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy eredeti Windows Xp...

Van egy eredeti Windows Xp Home Edition cd-m. Melyik kódot írjam be?

Figyelt kérdés

Szóval, ez a haverom cd-je, és nem tudom, melyik kódot kéne beírni hogy minden oké legyen az oprendszerrel.

A cd-hez tartozó matricán lévő kódot (amit sajnos nemtudok, hogy a haverom gépén, vagy külön, csomagban van-e), vagy az én számítógépem oldalán lévő kódot írjam be? Az én gépem oldalán is Windows home kód található. Előre is köszönöm a válaszuokat.



2012. szept. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van neked is érvényes kulcsod, akkor azt.
2012. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 30. 13:06
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindig ha telepitettem a haverom kódját irtam, de most jutott eszembe hogy nekem is van a gép oldaln, és amugy is ujra akarom telepiteni és SP3ra frissiteni ami tudom hogy nem lesz könnyű mert macera az egész nem ment nekem korábban, pedig mindent a microsoft oldaláról szedtem.

Olvasgattam etéren, egyik vélemény az, hogy a cd-kód, másik meg hogy gép-kód.

2012. szept. 30. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mert mind a kettő egy érvényes kód, de természetesen a tiédet használd mert ha a haverod is beírja ugyan azt a kódot akkor előbb utóbb bebukjátok...
2012. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak az a baj hogy a gépem az használt, aztán kitudja hogy használták-e korábban ezt a kódot... :/

De az enyémet fogom akkor, mert tudom hogy a haverom az frissítghetett korábban.

2012. szept. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!