Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet ebből a Skype vírustól...

Lehet ebből a Skype vírustól baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy ilyen üzenetet, hogy "ez a te profilképed? *link* ", tök gyanútlanul rákattintottam a linkre, és az én Skype-om is szédküldte ezt mindenkinek. Ezt követően 10 perc múlva lefagyott a rendszer.. Lehetnek további bajok?
2012. szept. 30. 13:47
 1/5 anonim válasza:
Nálad betöltött az oldal vagy fehér volt az egész? És honnan tudod hogy szét küldte mindenkinek? Csak mert én is rá kattintottam hülye fejemmel viszont full fehér volt az oldal és én nem látom hogy küldtem volna valakinek ilyet. Kérlek írd le nekem.
2012. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is fehér volt, viszont letöltődött egy program, ami fel is telepítette magát. onnan vettem észre, hogy megírták, hogy mi az? most meg az a baj, hogy nem tudom kitörölni az automatikusan induló programok közül, és iszonyat lassú lett a net.
2012. okt. 1. 19:27
 3/5 anonim válasza:
Honnan tudod hogy letöltődött a program?
2012. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert nekem nem omlott össze a rendszer, nem is írták vissza hogy mi az, és nem is vettem észre hogy le töltődött volna program meg nem is lassúlt a net szóval remélhetőleg az én vírusírtóm blokkolta.. Legalábbis csak remélni tudom
2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
villogott a firefoy letöltéskezelője.
2012. okt. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!