Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Doom 3 probléma, valaki?

Doom 3 probléma, valaki?

Figyelt kérdés
Régebben feltettem a Doom 3-at, de letöröltem, mert nem volt oké valami... most megint betettem a CD-t, de azt írja ki a meünben, hogy "Play" és "Uninstall" pedig nincs is installálva, és nincs a Programok listában sem... hogy töröljem le? valaki segítsen
2012. szept. 30. 17:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez sem jött össze... Doom 3 nincs is a regysrtry-ben :/
2012. dec. 26. 16:15
 12/15 csacsi2 ***** válasza:

Ezt a programot használtad?!

Windows Installer CleanUp Utility

[link]


Mert a registry -be csak ide írja magát (és még majd a későbbiekben írom):

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\id\Doom 3


itt írnak róla hogyan:

[link]


Illetve nekem is hasonló módon "nincs telepítve"

1, játszani akarsz vele használj noCD -crack -et!

2, használj eltávolító programokat, melyek képesek elemezni a telepített programot, annak bejegyzéseit! Én is így találtam rá a következő bejegyzésre (töröld)!


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{6EC3AD47-7F15-443D-997A-886192F1F234


általam használt program a Total uninstall.

Kijelölöd a program exe-t / telepítési könyvtárat, megadod neki az uninstall.exe -t és levadássza neked!


[link]

2012. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem jön össze, amit küldtél linket, letöltöttem a program telepítőjét, de valami szkript végett nem tudom telepíteni... A Registry-ben pedig nem találtam a Doom 3-ról semmit, csak a magyarosításáról, de azokat már töröltem (Maradt 2 alapértelmezett fájl, amit nem sikerült)
2012. dec. 28. 15:25
 14/15 csacsi2 ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen problémás a dolog!

"valami szkript végett nem tudom telepíteni"

Windows Installer CleanUp Utility Microsoft termék azt símán rá kéne tegye!

Gondolkozz el azon, hogy komoly gondok lehetnek a gépeddel. Lehet nem ártana egy hozzáértő emberkét megkérj nézze át neked, takarító (főleg registry) programokat beszerezz végső esetben egy újratelepítés, de utánna a


biztonságról (mentések) -Acronis True Image Home

Telepítések felügyeletéről -TotalUninstall vagy Uninstall tool


Gondoskodva! Sajnálom nem mondhatok többet.

A registry bejegyzések törlésénél ha nem sikerül jogosítsd fel magad!!!

Jobb klikk a kulcson (mappán) majd engedélyek és itt adhatsz jogot a módosításra (a speciális gombra kattintva további engedélyek jelennek meg!

[link]


Ha fájlt nem tudsz törölni, használd az unlocker nevü progit

[link]


sok sikert!

2012. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetibe és nem lesz ilyen gondod
2021. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!