Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért kapcsol ki a lapom...

Mért kapcsol ki a lapom magától amikor játszom? (a többi lent! )

Figyelt kérdés

Adott egy Acer 5750zg típusú laptop 2,1Ghz intel proci(b940 2 magos),3GB ddr ram,1GB nvidia gt520m


Amikor elkezdek játszani valamin egy idő után csak úgy kikapcsol magától és ez rettentő idegesítő eddig nem csinált ilyet már újra telepítettem a gépet és semmi ugyan úgy csinálja ezt.

Mi lehet a probléma oka? előre is köszönöm a válaszokat.



2012. szept. 30. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlmelegedés? Hőmérsékletet néztél?

Melyik játéknál?

2012. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Nem garanciális már? vagyis több mint egy éves? és azót belül nem volt kitakaritva hütörendszere?

akor ráférne...

ha még garanciális és nem régi akkor garanciáztasd mielöbb szerintem

azt a rövidke 1 éves acer garancia idöt jó kihasználni

mivel ez hardver hibára is utalhat ha edig jól birta

persze lehet valami mindég túlmelegedet csak nem veted észre...

2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Játékoknál pl: Diablo 3,L.A. Noire,a mostani két aktuális de eddig is játszottam rajtuk és semmi bajuk nem volt még csak azt sem lehet mondani,hogy warezelt a játék.


a gép tavaly októberi az az nemsokára egy éves viszont decemberben volt szervizben mert a bios megadta magát és így kaptam ha jól tudom valami extra garanciát mert típus hiba volt. pecsét viszont nincs rajta szóval lehet,hogy átfújom.


Olvashattam pár embernél akik ugyan erre panaszkodnak csak pc-n de nekem nem kell idő az újra indításhoz meg semmi ugyan úgy vissza tudom kapcsolni egyből.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat és a tippet bekukkantok óvatosan a motorház alá :)

2012. szept. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!