Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem talál Modern Warfare...

Miért nem talál Modern Warfare 2-ben szervereket!?!?!?

Figyelt kérdés
Megvásároltam a COD6 MW2-t steam-re, azonban amikor játszani szeretek egyszerűen nem talál másik játékosokat. 2 nap alatt 2x tudtam játszani, pedig rengetegszer próbáltam, de nem talál más játékokat. Mi lehet a gond?://
2012. szept. 30. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mindjárt jön a cod 9. része, ne csodálkozz ha a 6. résszel már kevesen játszanak
2012. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, mondjuk cod2-vel még mindig több millió ember játszik napi szinten..
2012. szept. 30. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező. A gond az,hogy van tört verzió az MW2-ből, amivel lehet multizni is, az emberek inkább azt választják,mint ezt a retek IWnet rendszert, amit ez a játék használ... Kb ennyi röviden. :)
2012. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megvan, találtam egy új tört szerót. Sajnos az IW4MP, amivel régen játszottam az megszűnt, de most találtam egy hasonlót. Megérte akkor megvenni... xD mennek a zöld kezek
2012. okt. 1. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!