Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megölte a gépem a Auto Power-o...

Megölte a gépem a Auto Power-on & Shut-down program. Hogyan javíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Ez a program elszarta a gépem... Telepítve lett a próba verziója és 1x 2x elindítgattam vele a gépem a felhasznevemmel és jelszavammal. Aztán eltelt egy nap, ma meg már el sem indult a gép, megállt a Windows indítása logo után, aztán kék halál, és kezdődött előröl. Direkt letiltottam a tűzfallal nehogy szétküldje a gépem hozzáférési adatait, és direkt ellenőriztettem a Vírustotállal és csak a névtelenek véltek benne látni valamit, így megbíztam benne. Valahogy visszalehetne hozni a gépet? Csak csökkentett módban indulok el. Kikapcsoltam a program ezen funkcióját, de nem változott semmi. Visszaállítási pontjaim eltűntek, csak egy van, de az újabb a program telepítésénél, szóval jól jártam...
2012. okt. 1. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha szimplán kitörölnéd azt a programot ami bekavart? Vagy letiltanád az automatikus indulását?
2012. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem indul magától és már törölve is van.

Kicsit hozzáértőbb komment?

2012. okt. 1. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az op rendszert! :D
2012. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg lemezről bootolással windows javitását próbáltad már?
2012. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!