Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Chrome elvileg automatikusan...

A Chrome elvileg automatikusan frissíti az Adobe Flasht. Az enyém akkor se, ha belefeszülök. Már mindent kipróbáltam, amit az Adobe javasolt. Valami ötlet, hogyan tudnám automatikus frissítésre bírni?

Figyelt kérdés
Manuálisan nem megy, azt írja a Flash, hogy a Google Chrome majd megoldja.
2012. okt. 1. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Először töröld a gépedről a régit.

www.adobe.hu

Adobe Flash Player ActiveX letöltése (ez az IE-vel letölthető, de felajánlja a Chrome-t is). Nekem így sikerült, azóta meg automatikusan is.

2012. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magát a Chrome-t kellene frissíteni.

Csavarkulcs>Google Chrome névjegye.

2012. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én először innen törlök ki mindent :

C-Windows-system32-Macromed-Flash

utána jó szokott lenni,

2012. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Semmi nem segített. Újra is raktam, az se. Már csak abban bízom, hogy ismét az Adobe írta el a Flash verziószámát. Az enyém vége 331 szerintük van 332. Tévedtek már...
2012. okt. 2. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player 11.4.402.278 Ez a legújabb.
2012. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a www.adobe.hu oldalon. Ma délutáni bekapcsolásnál volt felvillanó kékhalál, most pedig jelezte, hogy a gépem védelme letiltotta a Google Chrome Adobe Flash Player frissitését. Lehet, hogy valamit észrevett az ESS5. Vagyis jobb, ha nem erőlteted a dolgot, központi hiba lehet.
2012. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!