Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVG tényleg olyan jó...

Az AVG tényleg olyan jó vírusirtó mint amilyennek beállítják? És mi a helyzet a NOD32-vel? Milyen vírusirtót ajánlotok otthoni gépre? (XP)

Figyelt kérdés
Köszönöm, Üdv
2012. okt. 2. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Első szabály hogy tört progit ne használj.

Második hogy csak teljes, napifrissítéssű legyen.

Harmadik,nincs teljes védelem-ez mindig bal klikk függő.

Végül az én saját véleményem, én a fentiekből egyiket sem használnám.Ha fizetős akkor Kaspersky ha ingyenes akkor Avast.

2012. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak ingyenesek (Avast, Avira, AVG stb.), itt is el kell fogadnia a licenszet. Vannak fizetősek, illetve ezek 30 napos próbaváltozatai, havonta újságkóddal működők, pl. Eset-NOD Antivírus5, Kaspersky stb.

Más kategória a tűzfalas, komplex védelem, de ezek általában fizetősek: Eset Smart Security5, Kaspersky Internet Security. De mindegyiket KIZÁRÓLAG megbízható oldalról (gyártó saját oldala) szabad letölteni, mert sok a HAMIS a neten. Ezek a hangzatos nevű "PC Security" stb. nevű vacakok trójaiak, hazavágják a gépet, lehet újratelepiteni.

2012. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Windows XP Professional: szépen fut és évek óta védi az Eset Smart Security (most éppen az 5. van fent), újságkóddal. De 1000%-os védelem nincs, van viszont "biztonsági rés"...
2012. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeninek, Üdv
2012. okt. 3. 21:28
 5/7 anonim válasza:
Kingsoft az ami minden gepen hibatlanul fut meg egy 2-te gepen is :DDD szoval toldsd le azt mast angyon nem ajanlok mivel az avast kekhalalt okoz foleg a 7-es masik meg a AVG ami gyilkoja a geped ezeket mar hasznaltam es tudom milyenek :DD
2012. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

meg annyit hogy a haveromnak 4GHZ gepe volt es telepitettuk az AVG nem tudom pontosan mivolt baj de a gep csak csokentet modba kapcsoltbe teljesen megette 2x irtunk windowsot...

2012. dec. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép kis hamis oldalt !!!


Itt van a hivatalos honlap: [link]


Legalább néz meg egy két hivatalos tesztet hiteles portálokon !

2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!