Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítenétek pár msn-nel...

Segítenétek pár msn-nel kacsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés

1 Azt tudom, h hol lehet megnézni, h letíltottak-e, de 100% biztos, ami oda van írva??

2 Egykét embernél látom, h a neve különböző tag-ek között van, ez miért jó?

Vagy van olyan program, ahol már formázni lehet, a neveket is??

3Ha valaki már régóta nem jelentkezett be, -pedig régen gyakarabban fent volt- ésnéha eltűnik a személyes üzenete, de később visszajön úgyanaz, az miért van??

Neharagudjatok, h egyszerre ennyi kérdést tettem fel.:)


2009. aug. 4. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A 2. ra tudom a választ!

Le kell tölteni egy szkriptet hozzá, amit feltelepítesz és elindítod, akkor nagyon sokféle nevet meg személyes üzenetet tudsz csinálni.


A többit nem tudom :S

2009. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13:02-es válaszoló. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy hogyan kell, hanem "miért jó?". Gondolom azért, hogy ne az a snassz egyszerű név legyen. A 3. kérdés. Nekem is szokott olyat csinálni az msn-em, de sztem olyankor csak behülyül egy kicsit mikor eltűnik az üzi és visszajön. Az első kérdésre nem tudom a választ. Még azt sem tudom hogy, hogyan kell megnézni, hogy letiltottak e. :)
2009. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi mind2töknek.

Ja és lenne még egy kérdésem, ha vkit törlök az ismerőseim közül, akkor azt ő is tudja majd?

2009. aug. 4. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tudja meg ha megnéz téged. Rád kattint --> Messenger Plus lehetőségek --> Partnerinformáció. És ott a kis ablakba ki írja neki is,hogy fent van-e ő neked. Persze Plus kell hozzá :)
2009. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Jah és amivel nevet tudsz színezni miegymás az a Name editor szkript.


Előző.

2009. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helllaa

Ha lent van a gépeden a plus, akkor a partnerlista karbantartóba meg tudod nézni, hogy letöröltek-e, de azt sajnos nem hogy letiltottak-e.

L/14

2009. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem haragszok de ha le vagy tiltva akkor az tuti hogy nem látod azt aki letiltott tehát nem látod hogy mikor van fent!
2009. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

olvastam egy olyan helyen ha érdekel hogy van olyan program ahol látod mások msn es elmentett jelszavait:

[link]


ott van valahol XD +sok jó program.


az előtti vagyok

2009. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!