Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kilép a Fifa 13 miért? (többi...

Kilép a Fifa 13 miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megvettem a Fifa 13-at 3 napot játszottam vele akkor elvitte az informatikus a gépet és újra telepítette és Windows 8-at rakott rá és most próbálom feltenni rá fel is megy minden rendben kihozza azt a kis ablakot indítás előtt rámegyek hogy játék és behozza a A Fifa 13 feliratot mellette Messi képével és ki is lép. Próbáltam elindítani Windows 7 kompatiblisbe de ugyanezt csinálja. Nem tudom mi lehet a baja segítenétek?
2012. okt. 2. 18:58
1 2
 1/12 apadanyadhatan válasza:
dokumentumoknál keresd meg a fifa mappát, ott van vmi .ini file, azt írásvédetté.
2012. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rapstar92 válasza:
Nekem is ilyen a bajom, elinditom de semmi...
2012. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
apadanyadhatan köszönöm, nekem is ez volt a gond, csak akkor lépett ki, amikor rámentem az egyik játékosomra az átigazolásokban.
2012. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
és megoldódott azzal, amit írtál, szval ezer köszönet!
2012. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 miki91 válasza:
sziasztok nekem olyan problémám van hogy akár menedzser módban akár csak sima kezdőrúgásnál miután elindítanám a mérkőzést egyszer csak kidob a játék nem ír ki semmi hiba üzentet egyszerűen csak kidob. menedzser módot is létrehozztam minden faszául megy az átigazolás minden. de miután a mecset elkezdeném konzol választás mez választás és ahol még lehet a kereten állítani stb. onnan nyomnám a mecsre onnan nem megy tovább kidob. ha valakinek van ötlete mi lehet a baj írjon már! köszi
2012. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem is ugyanez...
2012. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 schildemate válasza:
Nekem is ez volt a gond de frissítettem a videó kártyám driverét és most már kifogástalanul működik!
2012. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Frissítettem a videokártyámat, de ugyan úgy kilép a meccs lejátszásánál. Valaki tud más megoldást???
2012. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Most már meg csak gondol egyet és kilép egy adott időpontban, erre meg nincs megoldás sajnos..selejt az idei Fifa, nem csodálom, hogy sokan mondják, hogy emiatt nem veszik meg a 14-t..max akiknek eredeti van, őket kárpótolja a FUT.
2013. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is az a problémám,hogy win8 alatt Messi-s kezdőkép után kilép... nem segített az ini írásvédettsége sem... más ötlet van esetleg?
2013. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!