Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Androidra install...

Hogyan lehet Androidra installálni?

Figyelt kérdés
Ha nincs netem az Androidon, akkor úgy lehet installálni, hogy laptopra kötöm USB-vel (amin van net), és onnan? A Google Play-nél azt írja ki, hogy: You don't have any devices. Mit kell csinálni?

2012. okt. 2. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Androidos telefon net nélkül nem nagy élvezet...ahhoz, hogy telepíthess rá alkalmazásokat a marketből, google fiókra lesz szükséged és legalább egy wi-fi kapcsolatra. Persze ha tudsz tölteni .apk fájlokat (akár torrent oldalakról), akkor azok is telepíthetőek a telefonra/microSD-re másolás után.

Otthonra wifi képes router már 5000Ft körül kapható illetve nyílt wifi is van a kajáldákban, nagyobb áruházakban stb. Persze egy mobilnet előfizetés még hasznosabb egy ilyen kütyüre...

2012. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, egy otthoni wifi hálózat tényleg nem árt.


Amúgy a keresett fálj nevét bepötyögöd gugliba, és utánaírod hogy .apk, és akkor ki szokott adni letöltési linkeket. Vagy jobb torrent oldalak is tele vannak androidos cuccokkal, én is mindent onnan szedek.

2012. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az apk-val mit kell csinálni?
2012. okt. 2. 22:49
 4/10 Komplikato ***** válasza:

Vagy felteszed az APK-t a telefonodra és onnan telepíted, vagy felteszel egy bármilyen Backup programot, én MobileGo-t használok, ami elvileg fel tudja telepíteni a gépről is, meg le is tudod szedni vele. vagy elmenti, hogy ha barmolsz a ROM-mal, akkor vissza tudj tenni mindent pár klikkel.


Van pár olyan hivatalos market, ahol lehet letölteni a gépre is, de ezek általában az ingyenes szoftverek. Én pl. teljesen legális ingyen Angry Birds-öt az Opera Apps-ról szedtem le.


Vagy a [link] itt is csak az ingyenesek tölthetőek, többinél ez átdob a Play-re.

2012. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tablet pc-m van, nem telefon, de gondolom ugyanaz.
2012. okt. 3. 08:17
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:

szerintem neked nem tablet PC-d van, hanem tableted.

tablet PC-ken nem szokott Android lenni...


egyébként WiFi-n keresztül a Play Store-ból tudsz telepíteni.

2012. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Internet nélkül szeretnék installálni.


Egyéblént mi a különbség a Tablet és a Tablet PC között?

2012. okt. 3. 09:03
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:

a tablet PC, mint a neve is mutatja, egy PC.

jellemzően egy olyan notebook, aminek nincs billentyűzete (bár vannak olyanok, amiknek az is van), csak érintőképernyője.

windows, linux, stb. fut rajtuk. illetve bármilyen PC operációs rendszer tudsz rájuk telepíteni.

2012. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És a tablet? Az a különbség, hogy arra nem lehet bármit telepíteni?
2012. okt. 3. 09:28
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:

A tablet nem PC.


Tablet PC:

[link]


Tablet:

[link]

2012. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!