Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videospin-nel lehet feliratot...

Videospin-nel lehet feliratot készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

arra gondolok, hogy ha pl összedobok egy osztályvideót képekkel és a rajtuk lévő személyek neveit fel szeretném tüntetni akkor tudok valamiféle feliratot készíteni hozzá? Vannak ilyen főcímek, meg van egy mappa, hogy saját főcím, de hogyan tudok ilyet készíteni?

Tudtok segíteni?


2012. okt. 3. 16:32
 1/3 anonim válasza:

Rákattintasz a lent lévő videóra,( amit már lehúztál a kis sávba) -ugrás a videó szerkesztőbe, vagy valami ilyesmi... és lent vannak kis... ikonok és van valami -szöveg beillesztése. Arra kell rákattintanod és onnantól már biztos tudod... :)

Bocsi, nem vagyok egy nagy számítógépzseni és én is nemrég töltöttem le ezt a programot, most fedezem fel, de remélem tudtam segíteni :))

2013. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi, első vagyok rájöttem, hogy nagy baromságot mondtam, mert úgy a kép/videó elé megy az egész.. Tehát vannak ugye lent a sávok... Csak annyi az egész, hogy ugye kiválasztod azokból a cifra betűkből a neked tetszőt és lehúzod a vidós sáv ALÁ, abba a sávba, ami eőtt egy nagy "T" betű van. Meg hát persze az alá a kép/videó alá, amelyikbe a szöveget rakni akarod. Ez így érthető vagy fussak neki mégegyszer? :D
2013. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a segítséget, igazából a kérdés kiírása óta már rájöttem hogyan kell, de azért még egyszer köszönöm h segíteni próbáltál ;)
2013. febr. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!