Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leáll 57%-nál mindig a the...

Leáll 57%-nál mindig a the sims 2 éjszakák telepítése. Mitől van?

Figyelt kérdés

Egyik kiegészítőt sem tudom feltelepíteni, mert mindegyik leáll. Azt írja, h. még telepíti, de egyszerűen nem megy tovább a telepítés. ezt írja ki, ha ugye folyik a telepítés:

Aktuális fájl: TSData/Control/control1.dat és megy alatt a a csík és, h. 57% - és itt áll. Eddig felrakta és itt ennyiben marad.Nem ír ki semmi egyebet, nem csinál egyszerűen semmit. de a többit is, ha telepíteni akartam akkortól áll le, ha elér addig, h. control1. Mit tehetek? Mit lehet csinálni, h. feltelepítse?


2012. okt. 3. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
CD-ről telepíted?
2012. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen. eredeti
2012. okt. 3. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy karcos. Próbáld meg a CD tartalmát felmásolni a gépre. Ha nem megy akkor karcos...
2012. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most azt próbálom :) köszönöm az ötletet. az imént néztem és makulátlan a cd hátulja :/ és a többi kiegészítőé is :/
2012. okt. 3. 16:44
 5/13 A kérdező kommentje:
újfent semmi...
2012. okt. 3. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy semmi?
2012. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
átmásoltam. de nem nyitja meg. most próbálom újra telepíteni elölről. :/
2012. okt. 3. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha sikerült az összes fájlt felmásolni, akkor az csak arra volt jó, hogy megnézd, olvasható e probléma nélkül a CD. Ezt zártuk most ki...
2012. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ugyan úgy leáll. :/
2012. okt. 3. 16:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos egy oprendszer van annyira sérülékeny hogy egy idő után nem megy fel a játék és erre konkrét megoldás sajnos nincs. Ha majd újratelepíted egyszer az oprendszert, utána valószínűleg fel fog menni, addig sajnos nincs ötletem...
2012. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!