Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma telepítettem fel a Windows...

Ma telepítettem fel a Windows Vistát. Milyen alapvető programok kellenek a számítógép működéséhez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Windows XP v. Windows 7
2012. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 belapus ***** válasza:
65%

- Vírusirtó: Avast!

- Esetleg másik tűzfal( a windows tűzfala helyett): Comodo

(Az előbbi kettő komplexen együtt: Comodo Internet Security)

- Flash player: www.adobe.com

- PDF olvasó: Sumatra PDF (Foxit Reader, Adobe Reader)

- Office: LibreOffice

- Karbantartók: Ccleaner, Defraggler, Recuva,


Egyelőre ennyi.Mások biztosan bővítik majd.

2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Komplikato ***** válasza:

Leges legelőször az összes driver és az összes frissítés, aztán rendszer-visszaállítás mentés. Minden más utána csak.

Én fel szoktam tenni egy tömörítő programot (7zip ingyenes), egy videolejátzsót (VLC), a többit meg már írták.

2012. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
win7, ahogy előttem is írták! a vista az egy f0s
2012. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már megbocsás de mindenki had maga döntse el mit szeretne használni !
2012. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! természetesen ment a zöld kéz!

nem teszek Windows 7, mert nekem az nem tetszik.

2012. okt. 4. 15:52
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:
elég fura szerzet vagy, ha a Vista tetszik, a Windows 7 meg nem.
2012. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
fura? nekem a Vista nem fagy le, de a 7 mindig lefagyott
2012. okt. 4. 18:36
 9/13 Golan Trevize ***** válasza:
az vagy a gép hiábaj, vagy egyszer megpróbálhatnál egy jigtiszta verziót feltelepíteni. nem egy gépen használok win7-et, elég rég óta, ezek közül csak egyen szokott néha lefagyni, azon is azért, mert nem win7 kompatibilis a gép, és buherált driverekkel használom. a többi gép között van 2, ami soha nem volt kikapcsolva, újraindítva is csak frissítések miatt. atomstabilak, soha nem fagytak le.
2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ehhez már csak annyit tennék hozzá, hogy felhasználója válogatja... Nekem 3 és fél évig volt winXP a gépemen, és csak azért lett lecserélve, mert platformváltás volt. 4gb ddr3+1giga vga... aki ért hozzá egy kicsit az tudja miről beszélek...

Mindemellett baráti körben volt akihez fél évente jártam újratenni a gépet, mert menthetetlen volt. Pedig azért, ha jobban meggondoljátok, én nem egészen csak netezgetésre használtam a gépem anno, mikor xp votl rajta, és 3 és fél év után is vígan pörgött a gépezet - szal a karbantartás sem votl a gyengém...

Anyám is kb évente kifektette a gépét...


summa summarum, vistaval sem fogod tovább bírni, mint win7-tel. Ha a win7 fagy, akkor ott más lesz a gond - (ismét) ahogy előttem is írták

2012. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!