Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul ela terraria?

Jani212121 kérdése:

Miért nem indul ela terraria?

Figyelt kérdés

Simán meg van a gépem hozzá, a folyamatoknál megjelenik de szinte egyből el is tűnik

(win 7 32 bit, 1gb ram 2 magos 2.80 proci,)



2012. okt. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
bővítsd a RAM-ot
2012. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem a gépigényét és bôven meg van hozza a ram
2012. okt. 4. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha indításkor rögtön hibaüzenet fogad, akkor telepíts 2 dolgot. Most azt direkt nem írom le, hogy mit, mert én is 3 napja akartam először kipróbálni és nem indult, mégis be tudtam írni googlebe, hogy "terraria nem indul" és mit ad isten, pont erről az oldalról származó kérdés volt az első találat, ahol leírják, mit kell telepíteni.

Tényleg nem baszogatni akarok senkit, de miért olyan hülye valaki, hogy itt kérdezi meg, várva a több napos válaszra, holott ha googleba beírná szó szerint az ide leírt kérdést, akkor a másodperc tört része alatt válasz kapna rá? Miért nem? Mert egyszerűbb? Hiszen csak a böngésző címsorába kéne beírni, hogy Terraria miért nem indul? He? Emberek? Ennek az oldalnak nincs is létjogosultsága a google-el szemben.

2012. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Am köszi a fikázást:D de néztem a google-t de nekem egyáltalán nem indul hibaüzenet nélkül. NÉZTEM A GOOGLE-T.
2012. okt. 6. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel van telepitve a .Net keretrenszer 4 es verziója ? Ha nincs telepitsd , ha igy sem indul el akkor a terraria mapájában van egy xnafx40_redist.msi nevü azt telepitsd
2012. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!