Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ATI RADEON 9600 xt rv360...

ATI RADEON 9600 xt rv360 driver download windows 7 sehlsem találom :/, valaki segítene?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 23:18
 1/7 Komplikato ***** válasza:
Ami nincs, azt nehéz megtalálni. Elvileg kéne legyen W7-be beépített driver, legalább is a bétában még volt. Hivatalosan nem támogatták ezt a régi típust, talán már az X18xx-x19xx-et sem.
2012. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

Itt van:

[link]

Nem támogatott, de megpróbálhatod alá a 10.2-es Vista drivert kompatibilitási módban, aztán vagy megy, vagy nem.

2012. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hmm én is erreondoltam

:s

2012. okt. 3. 23:23
 4/7 A kérdező kommentje:
letöltsem mind a kettőt ?
2012. okt. 3. 23:25
 5/7 MaXXeGee ***** válasza:
A microsoft ad hozzá WDM drivert .. ha az nem megy amit linkeltek,
2012. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Innen tudod letölteni a drivert: [link]

Csak nem a hagyományos módon kell telepítened, hanem a következő módon.

1 letöltöd

2. Elindítod a telepítést, ha a program kompatibilitási ellenörzés kiabál, ne törödj vele, nyomj egy továbbot, kicsomagolja magát a progi, ha végett és felajánlja a telepítést akkor lépj ki a telepítésből.

3. Aztán, vezérlőpult--> eszközkezelö --> megkeresed a VGa kártyát--> jobb egérgomb --> driver frissítés, ott kiválasztod az illesztőprogram keresése a számítógépen.

Ez a alapból a C:/ATI mappába van. Kiválasztod a mappát és indítod a frissítést.

Ennyi.

Nekem a win. driverrel az élményindex a videókártyánál 2,0 és 2,3 volt. Az így felrakott ATI-is driverrel meg 3,8 és 4,2 lett.

2013. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] nekem ez menz :D
2013. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!