Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangátalakító program?

Hangátalakító program?

Figyelt kérdés
Egy olyan programra lenne szükségem ami beszéd közben változtatja meg a hangom, nem konkrét torzításra lenne szükség, hanem más hangsávok felvételére, pl hogy anyámhoz hasonló hangom legyen vagy ilyesmi.

2012. okt. 4. 17:42
 1/3 tabaki ***** válasza:
48%

Nem tudom, hasznát látod-e az Audacitynek, ez egy egyszerűen kezelhető, ingyenes vágóprogram. Nem tudom, hogy épp _felvétel közben_ tudsz-e valamit ügyeskedni, de a már felvett hangokat utólag lehet vele módosítani, többek közt éppen a hangmagasság változtatásával:


[link]


A honlapomon egy másik kérdésre írt oldalon például ezzel módosítottam a figura hangját (az utolsó kis videó, amelyben a sakál elbúcsúzik). Nem tudom, mennyire meggyőző, mert egyéb effekteketis rátettem, de a hangmagasság-változtatás is érzékelhető:


[link]


Magasabbra változtatással egészen hülye mikiegérhangokat lehet előállítani.

2012. okt. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
33%

Miért írtam pár szóban háromszor is, hogy "nem tudom"?

Rémes. Hát igen, 3 óra van, biztosan fáradt vagyok, vagy nem tudom...

2012. okt. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. okt. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!