Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal?

Melyik programmal?

Figyelt kérdés
Melyik programmal lehet nagyon szepen festeni,elethu kepeket tudjunk kesziteni akar pc jatekokban levo karaktereket is elethuen letudjunk rajzolni?

2012. okt. 4. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Többféle módon is lehet. A legismertebb módszer a Scannelés + Photoshop retus. Legalább olyan ismert a 3D modellezés, a Blender3D,vagy 3D Studio Max, esetleg Cinema4D. Itt is hasonló a menet, bescanneled azt amit esetleg rajzoltál, és azt tudod továbbfejleszteni (például vetületrajzból tudsz elég konkrét 3D objektet készíteni). Ezekhez ajánlott USB-s rajztábla.
2012. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 belapus ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy ilyesmire gondolsz-e?


[link]

2012. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha egy meglévő digitális képet (pl. képlopó programmal pc játékból lelopott karaktereket, stb) szeretnél átalakítani,

javaslom a -FotoSketcher- grafikai programot.

[link]

2012. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tabaki ***** válasza:

Egy másik kérdezőnek írtam valaha ilyesmiről egy oldalt a honlapomon, lehet, hogy te is hasznát látod:


[link]

2012. okt. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
en olyanra gondolok mint peldaul a max payne 1-ben a kepregenyes kepek ahoz hasonlot akarok rajzolni!
2012. okt. 5. 16:02
 6/16 tabaki ***** válasza:

Lehet, hogy ezek eleve grafikák, de úgy néznek ki, mintha átrajzolt fotók lennének. Első próbálkozásképpen a következőket javaslom:


1. Szerezz egy digitális fotót, amelyet fel akarsz használni.

2. A Gimp rajzprogramba töltve maszatold el rajta a fölösleges részeket.

3. A FotoSketcherben próbálgass ki minden effektet. Ezzel ceruzarajztól vízfestményig, karcos régi fotóig nagyon sokféle hatást tudsz elérni. Ha pont arra, amit elképzeltél, esetleg nem is tudsz rátalálni, de jól elszórakozol vele, azt garantálom.


Ha türelemmel vársz még néhány napot, írok neked egy útmutatót, de előtte nekem is ki kell próbálnom.


Ami az "élethű" rajzolást illeti, az nem a program minőségén múlik, hanem a tiéden. A linkelt oldalam összes rajzprogramja alkalmas a célra. Ha rajzolni nem tudsz, ezt a gép nem tudja orvosolni helyetted, marad a vázolt három pont (igaz, azzal is elérhetsz olyan eredményt, amitől padlót fog a laikus).

2012. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom hogy faratsagod veszel miattam,koszonom szepen,es turelemmel varok akarmeddig!
2012. okt. 5. 17:36
 8/16 tabaki ***** válasza:
oxi :')
2012. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tabaki ***** válasza:

Az útmutatóig még nem jutottam el, de néhány próbálkozással igyekeztem a cél közelébe jutni:


[link]

2012. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon szep!
2012. okt. 6. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!