Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le lehet fordítani? (többi lent)

Le lehet fordítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet elsőre hülyén hangzik, de el szeretném kezdeni lefordítani a The Elder Scrolls V: Skyrim nevezetű játékot. Persze tudom hogy már elkezdték, de nem láttam hogy változott-e volna az állapot(egy ideje figyelek egy oldalt ahol mutatják, hogy hány %-nál tart de nem változik semennyit). Ehhez kéne segítség, hogy hol találom meg a lefordítandó file-okat, hogyan kell nekikezdjek és kell-e hozzá program(ha igen akkor melyik?).

Válaszotokat előre is köszönöm!


2012. okt. 4. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Menj fel a magyarítások.hu-ra és ott találsz egy cikk sorozato "Hogyan fordítsunk játékokat" vagy vmi ilyesmi címmel..Rengeteg része van..De engedj meg egy saját véleményt...Egyedül évekig is eltarthat..nem úgy megy hogy levan írva angolul és te azt átírod magyarra akkor klappol a dolog..ennél komplikáltabb..csak szólok előre..
2012. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából unatkozom ezért kezdem el lefordítani (ha tudom).

2012. okt. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!