Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32 bites Windows 7 -re lehet...

32 bites Windows 7 -re lehet telepíteni 64 bites Win7-et?

Figyelt kérdés
A C meghajtón van a 32 bites és az E-re szeretném telepíteni az X64-es win7-t.

2012. okt. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
sajnos nem, elkezd majd füstölni és kattogni a számítógép,majd hőjelenséggel kísért energialeadással ki fog kapcsolni.
2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy normális válaszokat várok, konkrétan a kompatibilitási problémákra gondoltam, mert xp ill. win7 telepítésnél sem mindegy melyiket telepítem fel hamarabb, de itt mi a helyzet?
2012. okt. 4. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos win telepítőkkel nem vagyok olyan nagy ismertségben, különsen azzal kapcsolatban, hogy meglévő win 7 mellé egy újat rakjunk.

Elvileg a win 7 telepítője már okos és tudja, hogy nem ő az egyedüli rendszer ami a világon létezik, így még akár fel is rakhatnád a 32 bites win 7 mellé.


De értelme nincs, mivel a 32bites rendszert le kell cserélni a 64 bitesre. Kompatibilitási problémák nem lesznek, mivel a 64 bites rendszer tartalmazza 32 bites működéshez szükséges programokat (elég furcsa is lenne ha nem lenne benne és bonyolult lenne belemenni, hogy miért is kell, hogy benne legyen).

2012. okt. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyébként 64 bitre azért nem akarok váltani, mert csak 2 giga ramom van, viszont egy progi miatt (vbox) szükségem van rá.
2012. okt. 5. 16:32
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
ha egy program miatt kell, akkor több értelme van lecserélned a 32 biteset 64-esre még 2 GB memóriával is, mint mindkettőt feltelepíteni a gépedre...
2012. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!