Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan legyen Adobe Reader az...

Hogyan legyen Adobe Reader az alapértelmezett a Windows Media Center helyett?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom kb. 1-2 éve. Annak idején, mikor új volt, valamit benyomtam, és ez a Windows media Center nyílt meg. A PDF fájlokat mindig azzal akarja megnyitni. Nem volt Adobe Reader a gépemen, de azóta telepítettem. Hogyan állítsam be azt alapértelmezettnek?
2012. okt. 4. 22:00
 1/9 belapus ***** válasza:

Keresel egy PDF fájlt - Jobb klikk rajta - Társítás - Ha a programok között megjelenik az Adobe Reader, kiválasztod - bejelölöd a "Mindig a kijelölt program nyissa meg az ilyen típusú fájlokat" kapcslót és OK.

Ha nincs a programok között, akkor a "Tallózás" gombra kattintva megkeresed és a fent leírtakkal folytatod.

2012. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:

Szerintem FoxIt Readerrel vagy más elterjedt alternatív olvasóval jobban járnál, mert az Adobe sajátja dög lassú, de legalább átjáróházat csinál a gépedből, mivel minden szemét szkriptet elindít ...

Tudod nem vicces, amikor a W7 biztonsági centere szól, hogy a gépeden éppen egy kínai IP címen lévő ismeretlen PDF állomány akar megnyílni és ezt úgy, hogy a tartalmazó linkre rá sem böktél.

2012. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. okt. 4. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam egy rossz Adobe Reader .pdf fájl bevirusozott mindent. Akkor végleg kitiltottam a gépemről, jelenleg Foxit Readert használok, semmi bajom nincs vele. De jó a Sumatra Reader is. Mindkettő ingyenes.

[link]

[link]

2012. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 algopirin ***** válasza:

Többiek jól mondják használj inkább valami alternativ pdf megjelenítőt, adobe úgy gáz ahogy van főleg biztonságilag hiába fejlesztgetik állandóan még mindig nem az igazi.

Ha nem melóra kell mindenképpen és nem tudod megkerülni mert vannak ilyen esetek, akkor sokkal kezesebb és stabilabb megoldások is vannak már, ráadásul ingyen tudnak olyanokat amit amúgy csak az acrobat pro vagy még az se tud alapból.

2012. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha ebook olvasóra szeretnék pdf fájlokat rátenni, mindegyik kompatibilis vele? azért kérdezem, mert az ebook beüzemeléséhez egy honlapra kellett felmenni, és az Adobe volt. Köszi egyébként.
2012. okt. 5. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foxit is használható E-bookon. [link]
2012. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. okt. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!