Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A suliban telepítették az...

A suliban telepítették az Ubuntut. Megtetszett, de nem emlékszem ott milyen verzió volt. Én melyiket töltsem le?

Figyelt kérdés
Egy régebbi XP MELLÉ szeretném, viszont nem értek ezekhez, így nem tudom melyik verziót, és 32, vagy 64 bitest kellene-e fölraknom... ^^" Segítenétek?
2012. okt. 5. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 32bites Linux Mintet 13 XFCE verziót javasolnék. Ubuntu alapú, kis gépigényű stabil rendszer.

Ha ragaszkodsz az Ubuntuhoz, akkor tegyél fel XUbuntu 12.04-et. Ez egy Ubuntu, amire már előre van telepítve az XFCE környezet, ezért gyorsabb mint a sima Ubuntu 12.04

2012. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy 32 vagy 64-es kell-e a gépedtől függ, de ha nem egy ősrégi maradványod van, akkor a 64 bites is tökéletes. (Illetve teljesen mindegy.)


A verziók közül pedig érdemes a legújabbal próbálkozni.

(De a mint is jó választás!)

2012. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Mintet ajánlom, vagy a Xubuntut, és a 32 bites menni fog, akéár régi, akár új gépen. A 64 bitest csak 64 bites gépre teheted fel.

A sima Ubuntu kezelőfelülete használhatatlan, még egy terminál emulátort is nehéz előkotorni.

2012. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!