Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A drivermax teljesen ingyenes?

Robinson1 kérdése:

A drivermax teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
tehat a letoltes es a regisztracio meg a hasznalat is ingyenes?

2012. okt. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól olvastam akkor letöltés után ingyenesen használhatod 30 napig. Ha regisztrálsz akkor ingyenesen használhatod továbbra is.

Fizetni csak akkor kell, ha le szeretnéd tölteni az időközben megjelent frissítéseket a szoftverhez, hogy naprakész legyen.

2012. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es ha letoltom utana eailban kuldik az emailt errol?
2012. okt. 5. 15:41
 3/5 A kérdező kommentje:
es errolengem nem tajekoztattak a telepites kozben
2012. okt. 5. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Telepítéskor biztosan kaptál róla tájékoztatást az általános használati feltételekben, de gondolom ez nem magyarul volt írva, és jó szokás szerint nem olvastad el (nyugi én sem szoktam elolvasni). Ez az a hosszú értelmezhetetlen szöveg aminek semmiértelme nincs, de el kell fogadni a program telepítésekor.


Egyébként nem kell megijedni. Állítsd be, hogy a program ne frissítse magát. Időnként távolítsd el a programot, töltsd le az újabb verziót és telepítsd fel azt. Hátha működik.

2012. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok azonnal ltoroltem koszi a valaszokat
2012. okt. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!