Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj az msn-emmel?

Mi a baj az msn-emmel?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy laptopot, de nem működik rajta az msn. Ugyanazok a programok vannak fent, mint az asztali gépemen, és mégsem akar bejelentkezni. Neeem, nem rontottam el a jelszavam, sem az e-mailcímem. Az internetbeállításoknál van vmi gond? A válaszokat előre is köszönöm.
2009. aug. 4. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nézd meg idö dátum be van álitva ilyenkor is csinálja hogy ezekmiat nem lép be
2009. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

töröld le az msn t szed le ujra és telepitsed fel

de az is lehet hogy nem müködik az alapértelmezett átjárod

2009. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

És az internetet beállítottad?Csak az msn nem megy?Szedd le a windows live messenger 9.0 szerintem jónak kell lenni-e!Linkelek egy oldalt!


[link]


Remélem sikerül megoldani a próblémád!

2009. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az idő rendesen be van állítva, a net megy, és 9-es msn-em van. Ugyanaz, ami az asztali gépemen, de ott működik. Már többször próbáltam a telepítést. Látszólag feltelepíti, de a vezérlőpultban és a prgramfájlokban ennek semmi nyoma. Így letörölni sem tudom.
2009. aug. 5. 09:53
 5/20 anonim ***** válasza:
Amikor bejelentkezni próbálsz nem ír ki semmit?
2009. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egy ideig próbálkozik a csatlakozással, de később kiírja, hogy nem sikerült csatlakozni.

Letöltöttem azt az msn-t, amit a 3. válaszadó linkelt be. A telepítés előkészítésénl kiírta, h. nem is csatlakozik a gép a nethez. Pedig cstlakozik wifivel. Utánanéztem: jelerősség: kiváló. A wifi a gond?

2009. aug. 5. 13:22
 7/20 anonim válasza:
az internetem bejelentkezik az oldalakra? mert ha igen akkor fogalmam sincs de azért megnézheted az internetbeállításoknál(eszközök -> beállítások) hogy a cookie-k(sütik) engedélyezve vannak-e...
2009. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

mérd meg az internet sebességet

ha gyenge az is lehet a gond

A lapirol vagy az asztalirol irsz

?

2009. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A sütik engedélyezve vannak, és más oldalakra is simán bejelentkezik. Most a laptopról írok. Semmi mással nincs gond, csak az msn-nel. Most nem abban a szobában vagyok, ahol a wifi, azt írja, h. a sebessége 18 Mb. Ha abban a szobában vagyok, akkor 54, de ott sem jó az msn:S
2009. aug. 5. 20:24
 10/20 anonim ***** válasza:

16:11 es vagyok

tölcsed le az msn9 uninstaller programot

és ragd fel a msn 8,1 et

99% fog müködni

azért merem ezt mondani mert nálam bevált

:)

2009. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!