Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs3 telepítése...

Photoshop cs3 telepítése közben probléma merül fel, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Én photoshop 6.0-át használok (és mielőtt valaki lehurrogna hogy fúúúúúúúúúúúúúúj az milyen régi stb...én totálisan boldogulok vele annyira, amennyire én használom, és amire kell) de megvan most a cs3 is, de nem tudom feltelepíteni. Következőket írta ki hibaüzenetül: be kell zárni az msn-t, az explorert, meg 1 giga ram kell hozzá. Oké, rászántam a pénzt, 1 gigára kiegészítettem a gépet. Ezután már csak az msn-t és az explorert írta ki, hogy zárjam be. Mível egyik sem volt megnyitva, ezért használtam a jó öreg ctrl+alt+delete-t, és ott találtam egy olyat a folyamatok között hogy msnmgr.exe vagy hasonoló. Leállítottam. Telepítés újraindul. Király, már csak az explorert írja ki, tehát az msn-t ezzel betudtam zárni. Na és itt jön a kérdés: mit kell leállítanom ahhoz, hogy bezáródjon az explorer?? Mert az msn elég egyszerü volt, msnmgr ez elég egyértelmü volt. De itt olyan van hogy explorer, meg explori.exe vagy micsoda, ebből az egyik leállítom, a másikat is, de a másikat ahogy leállítom, rögtön megjelenik újra. Így nem tudom feltelepíteni a cs3-at, mert be kell zárni az explorert...
2008. máj. 19. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az exprorer.exe-t ne akard bezárni, mert az maga a windows, nem is tudod bezárni, ezért jelenik meg ismét a listában.

Amúgy ötletem sincs, hogy miért fujjol az explorer-re a Photoshop. Próbálj meg bezárni minden rezidens vírus és spam szűrőt, hátha az nem tetszik neki.

2008. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vágom mi az a rezidens akármi, ezzel nem segítettél sajna :(
2008. máj. 20. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Az explorer bezárásához az iexplorer (vagy valami hasonló) a kulcs. Egyéként gyanús, hogy úgy megy, hogy te nem látod, a helyedben virusölővel (pl NOD) és mondjuk AdAdware-el is végignézném, mert lehet, hogy elkaptál valmi genyót...

Egyébként simán az, hogy "explorer" a windows ablakkezelő rendszere, amit ha becsuksz, csak a háttérképed marad és semmi. Mondnám, hogy mit csinálj ilyenkor, de inkább indítsd újra :-) Ezt hagyd békén, nem árt semminek...

2008. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!