Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most mit jelent? :S Mi az...

Ez most mit jelent? :S Mi az hogy alternatív email?

Figyelt kérdés

A citromail.hu regisztráltam már régebben de már elfelejtettem a jelszavamat!

Rámentem,hogy Elfelejtette a jelszavát?-ra kitöltöttem (nevemet tudom) és rámentem,hogy alternatív üzenetbe küldje el!

Kiírja a művelet végén,hogy alternatív email címemre megkaptam az új jelszót!

De mi az,hogy alternatív???

Van egy másik citromailomis de oda nem küldte el!!


2012. okt. 5. 21:37
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:
Alternatív ... másik, ami ugyanúgy a tiéd :D
2012. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

XD

Igen,de azt hol látom??

:D

Azt nem tudom:DD

Hol látoma jelszót amit küldött?

2012. okt. 5. 21:43
 3/6 belapus ***** válasza:
A regisztráció során adtál meg egy másik ( alternatív ) email címet? Ha igen, oda küldtek levelet.
2012. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na,volt régen egy email címem aminek elfelejtettem a jelszavát!!

Azóta csináltam egy máikat!

Kiírta,hogy alternatív email címemre elküldték a jelszót!!

De a mostani (2.) email címemre nem kaptam levelet!

Azért nem tudom,hogy hova tette!

2012. okt. 5. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre a problémádra már nem az alternatív mélcím a megoldás, hanem kizárólag a cavinton!
2012. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 belapus ***** válasza:

Az első email címed regisztrációjakor megadott címre küldik a levelet, de mivel - úgy gondolom - nem adtál meg alternatív emailt, ezért nem is fogsz kapni semmit. A második címedre, amit később hoztál létre, és ezért nem is adhattad meg alternatívának, pláne nem.

Lehet, hogy az első címedet tekinti alapértelmezett alternatív címnek, és oda küldte a levelet.Csakhogy nem tudod a jelszót, ezért nem tudsz belépni.Szép kis "22-es csapdája".

Azért, hogy legközelebb ne járj így, javaslom, egy másik szolgáltatónál ( Gmail, Hotmail, Freemail stb. ) is regisztrálj, és add meg kölcsönösen a másikat alternatívának.Vagy ne felejtsd el a jelszót.

2012. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!