Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SACD ISO File-t milyen progiva...

SACD ISO File-t milyen progival tudnék lemezre írni, úgy hogy írás után is a foobarral tudjam lejátszani?

Figyelt kérdés
Hozzáértők válaszát várom!Előre is köszi.

2012. okt. 6. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Foobar2000 -ben megtudod nyitni és letudod játszani ennek a pluginnak a telepítése után!

Super Audio CD Decoder

Leírás

Super Audio CD dekóder foobar2000 bemeneti plugin. Decoder képes a Super Audio CD ISO képek, DSDIFF és DSF fájlok lejátszása.

Forrás: [link]

Letöltés:

[link]

2012. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdésem még mindig az,h mivel tudom DVD lemezre kiírni

az SACD ISO file-t?!

2012. okt. 7. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:

...író programmal!

pl. UltraISO, PowerISO, ISOBuster,

(IsoBuster teljes funkció lista: * Adatmentés minden lehetséges CD, DVD és Blu Ray (BD és HD DVD) formátumban: CD-i, VCD, SVCD, >>>SACD,<<< CD-ROM, CD-ROM XA, CD-R, CD-RW, CD-MRW, ... DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD + R, DVD + RW, DVD + MRW, DVD + R Dual Layer, DVD-R Dual Layer, DVD + RW Dual Layer, DVD + VR, DVD + VRW, DVD-VR, DVD-VRW, DVD-VM, DVD-VFR, BD-ROM, BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-RE DL, BD-R SRM, BD RRM-R, BD-R SRM + POW, BD-R SRM-POW, BDAV, BDMV HD DVD-ROM, HD DVD-R, HD DVD-R DL, HD DVD-RW, HD DVD-RW DL, HD DVD -RAM, HD DVD-Video, ... stb.)

2012. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először lusta voltam, de utánanéztem.Az isobuster(2.8.5)

nem tudja,amit én akartam(SACD ISO file kiírása)mert mint

oly sok (általam ismert)progi fel sem ismeri azt az ISO

formátumot.Adatírásban a Nero-val megoldottam.Azért köszönöm

a válaszokat.

2012. okt. 12. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:

ha alapból nincs benne a SCAD ISO plugin, letölthető a fejlesztő weboldaláról

(de, a Business Pro. verzióban, alapból benne van)

[link]

2012. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az infot.Ugyan már megoldottam,de a business pro

verziót azért letöltöm.

2012. okt. 14. 15:58
 7/10 anonim válasza:
Az ISO fájl saját gyártás? Érdekelne a menete (kivéve ha PS3-as megoldás)
2013. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dagatt83 válasza:
lehet kapni speciális felszerelést de ha nem vagy stúdiós felejtsd el engem is érdekelt anno de 8.000.000-forintot nem adok egy komplett felszerelésért alább meg maradj a amatőr szintnél.
2014. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha még erre jársz...

Én konvertáltam wav-ba és úgy írtam ki cd-re. Ég és föld így is a hangzása, remek dolog.

2016. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikldesign válasza:
Van egy egyszerű módszer, amivel DVD lejátszón mint egy cd-t tudod hallgatni. DVD-Audio formába kiírod az iso tartalmát, úgy hogy a foobarral konvertálod aif formába, ezt betömöríted veszteségmentesen a Surcode MLO vel mlp formátumra, és a discwelderrel kiírod az egészet. Nagyságrendekkel jobb a hang mint pc-n. Gyakorlatilag az SACD minőséget kapod vissza.
2016. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!