Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sorvégi Enter-eket hogyan...

Sorvégi Enter-eket hogyan lehet legkönnyebben eltüntetni egy doc fájlból Office 2007-tel?

Figyelt kérdés
Természetesen a felesleges Enter-ekre gondolok. Biztosan van erre valami egyszerűbb módszer, mint az egyenkénti törlés. A minden formázás megszüntetése nem jöhet szóba.
2012. okt. 6. 15:48
 1/6 algopirin ***** válasza:
0%
Pedig nincs, de ha esetleg valaki jobban tudja az engem is érdekelne.
2012. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre az összes entert tudod törölni, nem csak azt ami felesleges. A program nem tudja megnézni hogy neked melyik nem kell, csak azt, hogy ahol van enter, azt kiveszi.


Csere (CTRL+H): Keresett szövegnél a Speciális fülről az "A.bekezdésjel"-et választod, míg a Csere erre-részt üresen hagyod:


Keresett szöveg: ^p

Csere erre: (üres)


Ha esetleg kézi sortörés lett belerakva, ami Enter helyett SHIFT+ENTER kombinációval töri, akkor a kézi sortörést is külön ki lehet venni:


Keresett szöveg: ^l

Csere erre: (üres)

2012. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 algopirin ***** válasza:

Word nem a kedvelt programjaim közé tartozik de néha kell sajnos, párszor szívtam már ilyesmi miatt de egyszerűbb volt mindig kiütögetni mint megoldást keresni, de így teljesen logikusan hangzik ha működik jövök egy sörrel :)

Részemről köszönöm.

2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szuper, a ^p-s csere nekem is műxik! Köszi a tippet, rengeteget szenvedtem már vele :)
2014. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Samusaran válasza:
Köszönöm a kérdést,a válaszolónak pedig a választ! :)))
2014. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez most életmentés volt, örök hálám! :-D Én próbáltam szóközre cserélni, de azt nem engedte, így, az A bekezdéssel igen.
2017. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!