Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot tudnék...

Milyen programot tudnék használni (equalizer)?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy olyan programra amivel a mikrofont és,vagy a zenét tudnám halkítani/erősíteni.


Tehát, (gondolok én itt például a rádiósokra) miközben szól a háttérbe a zene én mikrofonon beszélek és azt jobban lehet hallani. És közbe lehetne állítani ezt.


Ha nagyon hülyén fogalmaztam elnézést...este van már ;)



2012. okt. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán a hangkártyádnak is van mixere (kétkatt a hangszóróra). A play control a mester hangerő, wave/mp3 a lejátszott zene, a microphone pedig az...

Ha beszélni akarsz lejátszás közben akkor fentebb húzod a mikrofont, és lentebb a zenét, de begerjedhet a cucc, úgyhogy arra vigyázz!

2012. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem realtek HD audio managerem van de azon nem birom igazán ezt állitani. Valami más módszer?
2012. okt. 8. 17:38
 3/3 MZsolti válasza:
mit jelent az pontosabban, hogy : "de azon nem birom igazán ezt állítani" ??? egyébként valóban a mixer programok kezelik az audio csatornákat, csak nem mind1, milyen rendszerben használod, az alaplaphoz képest
2013. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!